Menu Zamknij
Slide 1

Chciałbym Cię przywitać

na stronie internetowej gabinetu medycyny manualnej, który prowadzę dla Państwa w Częstochowie. Nazywam się Adrian Nalewajka i jestem tu aby Ci pomóc w powrocie do zdrowia.

Masaż leczniczy Częstochowa
masaż sportowy Częstochowa
Masaż klasyczny Częstochowa

Masaż Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 54 lokal 2, tel. 665 081 085

Przez kilkanaście lat doświadczenia gabinetowego wypracowałem swój koncept pracy terapeutycznej. Dlatego czerpie ze źródeł terapii manualnej, osteopatii, różnych form masażu, akupunktury oraz szeroko pojętej medycyny naturalnej.

Slide

Czym jest Holistyka?
To często pojawiające się pytanie.
Jest to nazwa własna mająca na celu zobrazować moje podejście, które staram się cały czas rozwijać w pracy z pacjentami.
Holizm to koncepcja, która podkreśla istotność całości, a nie tylko poszczególnych jednostek składowych.

Od początku do końca osobiście przeprowadzę Cię przez proces diagnostyczno terapeutyczny, a gdy będzie taka potrzeba skorzystamy z pomocy moich zaprzyjaźnionych specjalistów z innych dziedzin.

Wizyta w moim gabinecie, to również profilaktyka, do czego zachęcam również Ciebie. Stosując różne formy masażu oraz metod naturalnych możemy zapobiec kontuzji i wspomóc procesy regeneracyjne.

Więcej o mnie oraz o metodach którymi pracuję znajdziesz na tej stronie i moim profilu na Facebooku.

Masaż Częstochowa terapia manualna Częstochowa Masaż klasyczny (szwedzki): Skupia się na głaskaniu, ugniataniu, rozcieraniu i wstrząsaniu tkanek miękkich w celu zrelaksowania mięśni, poprawy krążenia krwi i łagodzenia napięcia.

W czym pomagam:

  • Bóle kręgosłupa, dyskopatia
  • Bóle stawów
  • Urazy, kontuzje
  • Rwa kulszowa, ramienna
  • Bóle napięciowe
  • Dysfunkcje powięziowe
  • Rehabilitacja pooperacyjna
  • Bóle głowy, migreny  i inne dolegliwości

Masaż Częstochowa

leczniczy to forma terapii manualnej, która ma na celu złagodzenie dolegliwości fizycznych oraz poprawę ogólnej kondycji i funkcjonowania organizmu. Jest wykonywany przez wykwalifikowanego masażystę lub terapeutę zajmującego się rehabilitacją.

tkanek głębokich to forma terapii manualnej, skutkiem tego głównie na pracy z głęboko zlokalizowanymi mięśniami i tkankami łącznymi.

Wskutek tego rodzaju masażu jest ulżenie w bólach, rozluźnienie napiętych mięśni oraz poprawa ruchomości stawów.

sportowy również to specjalistyczna forma masażu, której celem jest pomoc sportowcom w osiąganiu lepszej wydajności, regeneracji po wysiłku oraz zapobieganiu urazom.

Ponadto jest to skoncentrowana i zintegrowana technika terapeutyczna, która bowiem może być stosowana zarówno przed, jak i po treningu lub zawodach sportowych.

klasyczny inaczej mówiąc masaż szwedzki, to jedna z najpopularniejszych i najbardziej podstawowych form.

Jest to terapia manualna, która ma na celu poprawę ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia.

Manualny drenaż limfatyczny (ang. Manual Lymphatic Drainage, MLD) to specjalistyczna technika, która ma na celu stymulację układu limfatycznego w celu usprawnienia odpływu limfy.

Jest to delikatna, rytmiczna technika, która wspomaga naturalny proces usuwania toksyn i odpadów z organizmu.

Call Now Button