Menu Zamknij

Pierwsza wizyta

Na pierwszej wizycie ustalamy cel.

Jeśli zgłaszasz się do mnie z problemem zdrowotnym muszę zebrać od Ciebie jak najwięcej informacji, które wykorzystam w procesie terapii. Często pytam od kiedy boli, czy wystąpił uraz, kiedy i w jakich sytuacjach ból jest najbardziej dokuczliwy. Nie zdziw się jeśli zapytam o ogólny stan Twojego zdrowia oraz o przyjmowane leki. Jeśli posiadasz dokumentację medyczną lub wyniki badań diagnostycznych np. RTG, MRI, TK na pewno będą pomocne. Po przeprowadzeniu badania funkcjonalnego oraz palpacyjnego przystąpię do terapii. Często zdarza się, że nie tam gdzie boli jest przyczyna bólu więc musisz mi zaufać kiedy zgłosisz się z bolącym barkiem, a ja będę pracował nad powłokami brzucha.

Po terapii dostajesz zalecenia do domu co robić, a czego nie.

Jeśli będzie to potrzebne ustalamy kolejną wizytę przeważnie nie szybciej niż za tydzień. W tym miejscu bardzo Cię proszę o informację zwrotną jak czujesz się kilka dni po zabiegu. Nawet jeśli po pierwszej wizycie problem został rozwiązany daj mi o tym znać, nie ma nic bardziej satysfakcjonującego od usłyszenia, że Ci pomogłem. Zachęcam również do zostawienia opinii na Facebooku.

Wiem, że oferuję szeroką ofertę zabiegów, których nazwy mogą być dla Ciebie obce. Nie musisz się tego obawiać bo na pierwszej wizycie omówimy problem i zaproponuję Ci indywidualny plan dostosowany do Twoich potrzeb.

Postaraj się nie jeść na godzinę przed naszym spotkaniem, a jeśli łapie Cię infekcja uprzedź mnie o tym, to nie jest najlepszy czas na masaż czy terapię.

Call Now Button