Na pierwszej wizycie ustalamy cel. Jeśli zgłaszasz się do mnie z problemem zdrowotnym muszę zebrać od Ciebie jak najwięcej informacji, które wykorzystam w procesie terapii. Często pytam od kiedy boli, czy wystąpił uraz, kiedy i w jakich sytuacjach ból jest najbardziej dokuczliwy. Nie zdziw się jeśli zapytam o ogólny stan Twojego zdrowia oraz o przyjmowane leki. Jeśli posiadasz dokumentację medyczną lub wyniki badań diagnostycznych np. RTG, MRI, TK na pewno będą pomocne. Po przeprowadzeniu badania funkcjonalnego oraz palpacyjnego przystąpię do terapii. Często zdarza się, że nie tam gdzie boli jest przyczyna bólu więc musisz mi zaufać kiedy zgłosisz się z bolącym barkiem, a ja będę pracował nad powłokami brzucha.

Po terapii dostajesz zalecenia do domu co robić, a czego nie. Jeśli będzie to potrzebne ustalamy kolejną wizytę przeważnie nie szybciej niż za tydzień. W tym miejscu bardzo Cie proszę o informację zwrotną jak czujesz się kilka dni po zabiegu. Nawet jeśli po pierwszej wizycie problem został rozwiązany daj mi o tym znać, nie ma nic bardziej satysfakcjonującego od usłyszenia, że Ci pomogłem. Zachęcam również do zostawienia opinii na Facebooku.

Jeśli chcesz po prostu masaż również ustalimy jakie są Twoje oczekiwania. Postaraj się nie jeść na godzinę przed naszym spotkaniem, a jeśli łapie Cię infekcja uprzedź mnie o tym, to nie jest najlepszy czas na masaż czy terapię.

W domu pacjenta pracuję na przenośnym stole marki Habys.

chociaż często już po pierwszym, odczuwa się poprawę
 

665 081 085

Zadzwoń

W godzinach:

8.00 - 20.00

 
Podaruj masaż!

 
Znajdź mnie na Facebooku

znajdź mnie na